• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
     ANAHTAR ÇÖZÜM BİLGİ İŞLEM LTD. ŞTİ. "1993 den itibaren"

Anahtar Çözüm

1993' den beri Kurumsal İş Çözümleri Ortağınız

Logo Satış - CRM - B2B
Logo Tedarik Zinciri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam23
Toplam Ziyaret97459
Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.82125.8446
Euro6.54736.5735
Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 13° 8°

Mobil Saha Yönetimi
Saha satış otomasyonunun en kolay, pratik ve kullanışlı formülü ile tanışın

Anahtar Çözüm ve BT Kurumsal Bilgi Sistemleri tarafından geliştirilen LogoNAR Saha Satış Otomasyonu çözümü, saha ekiplerinin doğru stok bilgisine dayalı doğru teslimat termini vermesini, siparişleri daha hızlı işleme koymasını ve müşteri taleplerine en kısa sürede yanıt sunmasını mümkün kılar. Sahaların en hızlısı olma iddiasındaki şirketler için geliştirilmiş çözüm, satış görevlisinin daha müşterisinin yanındayken sahadaki ürünlere ilişkin fiyat, kampanya, stok durumu, raf payı, sipariş aşaması gibi bilgileri anlık olarak görüntüleyebilmesini sağlar. Logo Nar Saha Satış  ayrıca satış görevlisinin aktivite noktasına özgü notları görerek, noktaya özgü kurumsal yaklaşımları tutarlı şekilde sürdürebilmesine olanak tanır.

Seyirci desteğini arkanıza alın

LogoNar Saha Satış , yeni siparişlerin yanı sıra müşteri talep ya da şikayetlerinin de anında sisteme girebilmesini sağlar. BT Advantage, bu yönüyle müşterinin ürün ve servislerin gelişimine katkıda bulunmasına fırsat verir. Çözüm, satış ve pazarlama aktivitelerinin yanında servis faaliyetlerinin de izlenebilirliği ve memnuniyetin ölçülebilirliğini sağlar.

Saha ekiplerinizi GPS ile denetleyin

Gezici / mobil satış ekiplerinin yönetimi ve denetimini de kolaylaştıran çözüm, saha satış müdürlerinin ekiplerine güncel rota planlamaları atayabilmelerini, GPS takibi ile müşteri ziyaretlerini saatine varıncaya kadar denetleyebilmelerini mümkün kılar. LogoNar Saha Satış ’a özgü GPS üzerinden konum bazlı takip olanağıyla bir satış görevlisinin belirlenen noktayı belirlenen zaman diliminde ziyaret edip etmediği denetlenebilir.

Çözümün özellikleri

  • ✓ Logonar Saha Satış, çoklu kanal desteğiyle sahadaki satış süreçlerinin kısalmasına, gelir artışına, etkin takım çalışmasına olanak sağlar.
  • ✓ Müşteriye doğru terminler verilmesi, siparişlerin daha hızlı işleme konması sayesinde müşteri memnuniyeti artarken iade oranı azalır.
  • ✓ Ekipler daha az yorularak daha çok iş yapabilir hale gelirken, saha satış operasyonunun verimliliği artar ve satış masrafları düşer.
  • ✓ Sahadaki satış süreçlerine ilişkin 360 derece bakış açısı sağlar.
  • ✓ Ön siparişten faturaya uzanan süreci bütünüyle destekler.