• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
     ANAHTAR ÇÖZÜM BİLGİ İŞLEM LTD. ŞTİ. "1993 den itibaren"

Anahtar Çözüm

1993' den beri Kurumsal İş Çözümleri Ortağınız

Logo Satış - CRM - B2B
Logo Tedarik Zinciri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam38
Toplam Ziyaret92328
Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.35965.3811
Euro6.07216.0965
Hava Durumu
Anlık
Yarın
9° 2°

Kargo Entegrasyonu
Emek yoğun kargo operasyonları teknolojiyle kolaylaşıyor

Yoğun kargo operasyonu bulunan şirketler ve e-ticaret kanalları için Anahtar Çözüm ve BT Kurumsal Bilgi Sistemleri’nin özel olarak geliştirdiği LogoNar Cargo-Engine kargo otomasyonu çözümü ile artık kargo şirketiniz ile siz değil, sisteminiz konuşacak! Sevkıyatlarınız deponuzdan daha hızlı çıkacak, sevkıyat bilgilerini elektronik ortamda paylaşarak doğru adrese teslimat güvence altına alınacak, barkodlama yöntemi ile tüm paketler hızla hazırlanacak!


Kargo şirketinizle yeni nesil haberleşme sisteminiz olarak tasarlanan BT Cargo-Engine, müşterinizin sipariş aşamasından başlayarak teslimat bilgilerinin iletilmesine uzanan tüm aşamalarda işinizi kolaylaştıracak. Şirketlerin toplu kargo gönderim süreçlerini bütünüyle otomatize ederek hem takibini, hem de denetimini kolaylaştıran çözüm, ayrıca toplu etiket uygulamasıyla etiketleme sürecini kısaltıyor.

Yoğun emek ve mesai isteyen etiketleme sürecinin kısalmasıyla kargolama operasyonu hız kazanırken, insana bağlı hata payı en aza indirgenerek verimlilik artışı destekleniyor.