• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
     ANAHTAR ÇÖZÜM BİLGİ İŞLEM LTD. ŞTİ. "1993 den itibaren"

Anahtar Çözüm

1993' den beri Kurumsal İş Çözümleri Ortağınız

Logo Satış - CRM - B2B
Logo Tedarik Zinciri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret97486
Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.82125.8446
Euro6.54736.5735
Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 13° 8°

Kargo Entegrasyonu
Emek yoğun kargo operasyonları teknolojiyle kolaylaşıyor

Yoğun kargo operasyonu bulunan şirketler ve e-ticaret kanalları için Anahtar Çözüm ve BT Kurumsal Bilgi Sistemleri’nin özel olarak geliştirdiği LogoNar Cargo-Engine kargo otomasyonu çözümü ile artık kargo şirketiniz ile siz değil, sisteminiz konuşacak! Sevkıyatlarınız deponuzdan daha hızlı çıkacak, sevkıyat bilgilerini elektronik ortamda paylaşarak doğru adrese teslimat güvence altına alınacak, barkodlama yöntemi ile tüm paketler hızla hazırlanacak!


Kargo şirketinizle yeni nesil haberleşme sisteminiz olarak tasarlanan BT Cargo-Engine, müşterinizin sipariş aşamasından başlayarak teslimat bilgilerinin iletilmesine uzanan tüm aşamalarda işinizi kolaylaştıracak. Şirketlerin toplu kargo gönderim süreçlerini bütünüyle otomatize ederek hem takibini, hem de denetimini kolaylaştıran çözüm, ayrıca toplu etiket uygulamasıyla etiketleme sürecini kısaltıyor.

Yoğun emek ve mesai isteyen etiketleme sürecinin kısalmasıyla kargolama operasyonu hız kazanırken, insana bağlı hata payı en aza indirgenerek verimlilik artışı destekleniyor.