• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
     ANAHTAR ÇÖZÜM BİLGİ İŞLEM LTD. ŞTİ. "1993 den itibaren"

Anahtar Çözüm

1993' den beri Kurumsal İş Çözümleri Ortağınız

Logo Satış - CRM - B2B
Logo Tedarik Zinciri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam23
Toplam Ziyaret97459
Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.82125.8446
Euro6.54736.5735
Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 13° 8°

Retina Mobile


Satış, dağıtım, üretim, finans gibi süreçler, bölgeler, bayiler, şirket içi departmanlar, hatta çalışanlar bazında şirketinizde her an neler olup bittiğini gösteren raporları, hedeflerle gerçekleşen rakamların net karşılaştırmalarını, performans analizlerini cep telefonunuza sığdırdık. Üstelik bir raporlama ya da analiz çözümünüz olmasa bile cebinizde bu avantaja sahip olabilirsiniz.

Başarıyı şansa bırakmayın

LogoNar Retina Mobile mobil raporlama çözümü, şirketini hedeflerle yönetmek isteyen, üretimdeki, satıştaki, cirodaki değişimlere an be an hakim olmak isteyen şirket yöneticileri için özel olarak geliştirildi. BT Kurumsal Bilgi Sistemleri’nin iş zekası çözümleri alanındaki deneyimi ile mobil teknolojiler alanındaki geniş perspektifinin bir harmonisi olarak ortaya çıkan Retina Mobile, özellikle tepe yöneticiler için iş süreçlerini kuşbakışı görme olanağı sunuyor. Akıllı cep telefonlarının iş amaçlı kullanımında ulaşılan en ileri teknolojik altyapıya sahip Retina Mobile, yöneticilerin iş süreçlerini denetleyebilmesini, kritik başarı faktörlerine ilişkin gelişmeleri an be an takip edebilmesini sağlıyor ve bilginin gücünden gerçek anlamda yararlanma olanağı sunuyor.

Kontrol sizde olsun

iPhone ve Android sisteme sahip tüm akıllı telefonlar üzerinde çalışabilen çözüm, üretimden satışa, finanstan dağıtıma tüm süreçlerin, hatta bayiler, departmanlar ve çalışanların performanslarının kilometre sayacı, termometre, barometre gibi kullanışlı görsel zenginlikle takip edilebilmesini sağlıyor. Kullanıcı dostu çözümün kurulumu, şirketin veri hacmi ve projenin kapsamına bağlı olarak üç ila altı ay arasında gerçekleştirilebiliyor.