• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
     ANAHTAR ÇÖZÜM BİLGİ İŞLEM LTD. ŞTİ. "1993 den itibaren"

Anahtar Çözüm

1993' den beri Kurumsal İş Çözümleri Ortağınız

Logo Satış - CRM - B2B
Logo Tedarik Zinciri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam23
Toplam Ziyaret97459
Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.82125.8446
Euro6.54736.5735
Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 13° 8°

Bayi Portal YazılımıLOGONAR B2B ÇÖZÜMÜ LOGO TİGER ÜRÜNLERİ İLE TAM ENTEGRE ÇALIŞMAKTADIR.

Bayisi çok olanın işi çok olur

LOGONAR B2B çözümü, birden fazla bayisi olan şirketlerin bayileriyle arasındaki iş akışlarını kolaylaştırmak, iletişimi güçlendirmek, bayilerin sınıflandırılmasını ve buna göre kampanya ve fiyat düzenlemelerinin gerçekleştirilebilmesini sağlamak amacıyla BT Kurumsal Bilgi Sistemleri tarafından geliştirildi. Ana firma ile bayiler arasındaki muhasebe, satış, stok, sipariş takibi gibi süreçleri kısaltıp kolaylaştıran çözüm, 7 gün 24 saat zaman ve mekan bağımsız çalışan bir sistem inşa ediyor. Sistem sayesinde bayi ve distribütör ağı hem birbirine, hem de merkeze bağlanıyor. Merkezi yönetim ve kurumsallaşma destekleniyor.

Sistemin mi var, gücün var

İnternet tabanlı LOGONAR B2B çözümü ile şirketler bayilerine yönelik sipariş süreçlerini daha kolay yönetebilirken, pazarlama yaklaşımlarını özelleştirebiliyor, sevkıyat operasyonlarına hız katabiliyorlar. Kağıt tüketimi ve iletişim giderleri en aza indirgenirken, e-ortamda kayıt altına alınan veriler sayesinde bölgesel ve nokta bazında ürün / raf payı analizleri yapabiliyor ve bayilerini daha iyi tanıyabiliyorlar. Geçmişe dönük bayi satın alımlarını sorgulayarak analiz edebiliyor, buna göre bayiye özel kampanya, promosyon, indirim uygulamalarını hayata geçirebiliyorlar. İnsan hatası riski ortadan kalkıyor. Sipariş karşılama oranı artıyor.


Yoksa siz hala telefonla mı sipariş alıyorsunuz?

LOGONAR B2B çözümü sayesinde bayiler sistem üzerinden güncel fiyat, stok ve termin bilgilerine erişebiliyor, ön sipariş / kesin sipariş verebiliyor, mevcut siparişinin durumunu takip edebiliyor, geçmiş hesap bilgilerini görüntüleyebiliyorlar. Çözümün bayiler açısından en önemli avantajları; anlık doğru bilgiye erişim olanağı sağlaması, form doldurma, telefon ya da faksla sipariş iletmenin sebep olduğu zaman kaybı ve yanlış anlaşılmaların önüne geçmesidir. Ayrıca bayilerin günlük iş gündemlerinde önemli yer teşkil eden “siparişim ne aşamada” sorusunun yanıtını sistem üzerinden kendilerinin sorgulayabilmelerine olanak tanınıyor. Bayiler garanti, stok, termin, servis, hesap ekstresi, çek, ödeme gibi sorgulamaları da saniyeler içinde gerçekleştirebiliyorlar. LOGO TİGER ÜRÜNLERİ  ile entegrasyona elverişli altyapısı, LOGONAR çözümünün kolaylıkla hayata geçirilebilmesini mümkün kılıyor. Kurulum süresi şirketin yapısı ve projenin büyüklüğüne göre üç ila altı ay arasında gerçekleşiyor.