• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
     ANAHTAR ÇÖZÜM BİLGİ İŞLEM LTD. ŞTİ. "1993 den itibaren"

Anahtar Çözüm

1993' den beri Kurumsal İş Çözümleri Ortağınız

Logo Satış - CRM - B2B
Logo Tedarik Zinciri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret97486
Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.82125.8446
Euro6.54736.5735
Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 13° 8°

Logo Banka Bağlantısı

Firmanız ve Bankanız Arasındaki Köprü
LogoConnect Banka


LogoConnect Banka Çalıştığınız banka şubeleri ve hesapları ile aranızdaki bağı LogoConnect Banka sizin için kuruyor.

Banka işlemlerinizi LogoConnect Banka aracılığı ile oturduğunuz yerden güvenle, hızla, kolayca ve mükerrer giriş yapmadan gerçekleştirebilme ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

LogoConnect Banka, GO Plus, Tiger Plus ve Tiger Enterprise kullanıcılarının sürüm farkı gözetmeden üye bankalarla bilgi transferi yapmalarını (Banka fatura ödeme ve tahsilatları, havale, EFT, çek-senet, hesap özeti ve mutabakatı) sağlar.

LOGO İnsan Kaynakları programına bağlanıp maaş ödeme talimatlarını bankaya kolaylıkla gönderebilirsiniz.

LogoConnect Banka’ya nasıl sahip olabilirim? LogoConnect Banka’nın çalışması için; LogoConnect Banka modülüne, LOGO’dan temin edeceğiniz Banka Hizmet Sözleşmesi’ne ve çalışılacak banka ile yapılacak bankacılık işlemleri sözleşmesine ihtiyaç vardır.

Kullanıcı sadece LogoConnect Banka modülü lisans ve eğitim ücreti öder. Müşteri ile banka arasındaki sözleşme ve ücretlendirme kapsamı LogoConnect Banka hizmetleri dışında olup, LOGO’dan bağımsızdır.

NOT: LogoConnect Banka lisans ve eğitim ücretleri GO Plus, Tiger Plus ve Tiger Enterprise fiyat listelerinde yer almaktadır.

1. LogoConnect Banka hangi Bankalar ile çalışır?

Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası.

2. LogoConnect Banka kullanmak için Banka’ya ödeme yapılması gerekir mi?

Kullanıma başlamadan, hatta LogoConnect Banka siparişi verilmeden önce çalışmak istediğiniz Banka/Bankalar ile görüşmeniz gerekir. Sözleşme koşullarını çalışılan banka kendi belirler.

3. Birden fazla lokasyonda işyerimiz var. Her biri için LogoConnect Banka almalı mıyız?

Eğer aynı ticari sistem içerisinde çalışan işyerleri varsa bir adet LogoConnect Banka alınması yeterlidir. Örnek: her işyeri aynı Tiger Enterprise’a bağlanıp çalışıyorsa, tek bir LogoConnect Banka alınması yeterlidir. Ancak her lokasyonda bağımsız ticari ürünler kullanılıyorsa, her bir lokasyon/şube için ayrı LogoConnect Banka almanız gerekmektedir.