• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
     ANAHTAR ÇÖZÜM BİLGİ İŞLEM LTD. ŞTİ. "1993 den itibaren"

Anahtar Çözüm

1993' den beri Kurumsal İş Çözümleri Ortağınız

Logo Satış - CRM - B2B
Logo Tedarik Zinciri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam24
Toplam Ziyaret97460
Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.82125.8446
Euro6.54736.5735
Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 13° 8°

Logo Tiger HRTiger HR ile artık süreçler online platforma taşınıyor…

İşletmelerin ihtiyaçları değerlendirilerek geliştirilen ve 10 haziran 2015 tarihi itibariyle pazara sunacağımız Logo Tiger HR, küçük ölçekten büyük ölçeğe kadar birçok kurum ve sektörün iş ihtiyacına cevap veriyor. Tiger HR ile artık tüm süreçler online platforma taşınıyor. Böylelikle Tiger HR, internet/intranet üzerinden yüksek performansla kullanılabilen interaktif uygulamaları, hızlı ve kullanıcı dostu arayüzü ile işlerin eş zamanlı olarak sisteme girilmesini olanaklı kılarak etkin zaman yönetimi sağlıyor.

Modüler yapısı sayesinde, sadece gerekli olan modüller kullanılabiliyor…

Temel modüllü Özlük Yönetimi olan üründe; kullanıcılar, Özlük Yönetimi haricindeki modüllerden dilediklerine, firmalarının ihtiyacına göre, sahip olabiliyor. Bordro hesaplamaları haricinde İnsan Kaynakları departmanının ihtiyaç duyacağı temel fonksiyonlara çözüm sağlayan Tiger HR, Logo Bordro Plus ile belirli noktalarda entegrasyon sağlar.

İş başvuru portalları ile olan entegrasyonlar sayesinde İK trendleri yakından takip ediliyor…

Popüler iş başvuru portallarıyla entegrasyon imkanı sunan Tiger HR ile, adayların en güncel profillerine kolayca erişebiliyor. Ayrıca Tiger HR’ın Çalışan Portalı ve İşe Alım Portalı modülleri sayesinde hem adaylar hem de mevcut çalışanlar ile iletişim artırılarak daha interaktif süreçler sağlanabiliyor.